Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в
XІ Міжнародній конференції

“Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології”

(дистанційно в режимі онлайн)
25-27 вересня 2024 року, м. Київ, Україна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Київський національний університет імені Тараса Шевченка – це класичний університет дослідницького типу, завданнями якого є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність. Основним із основних завдань Університету є впровадження інноваційних технологій, організація та проведення навчального процесу в тісному зв’язку з виконанням науково-дослідних робіт, які забезпечують розвиток фундаментальних і прикладних досліджень.

Всеукраїнське об’єднання медичних фізиків та інженерів

Громадська  організація «Всеукраїнське Обєднання Медичних Фізиків та  інженерів» (ГО «ВОМФІ») заснована у 2013 році.  Мета об’єднання – сприяння розвитку та професійній діяльності в галузі медичної фізики та інженерії в Україні, захист правових, соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів її членів, сприяння навчальній та науковій діяльності, впровадження культури радіаційної безпеки, підвищення радіаційного захисту пацієнтів та радіаційної безпеки персоналу, захист та зміцнення здоров’я населення країни.

European Federation of Organisations for Medical Physics (EFOMP)

Місія European Federation of Organisations for Medical Physics (EFOMP) полягає в гармонізації та розвитку медичної фізики як у її професійному клінічному, так і в науковому вираженні по всій Європі, зміцненні та підвищенні ефективності діяльності національних організацій-членів (NMO).  Поточне членство охоплює 35 національних організацій, які разом представляють понад 9000 медичних фізиків та клінічних інженерів, що працюють у галузі медичної фізики. Девіз, розроблений і використаний EFOMP, щоб підкреслити важливу роботу товариств медичної фізики в охороні здоров’я, — «Застосування фізики в охороні здоров’я на благо пацієнтів, персоналу та громадськості».

Тематика конференції:

Секція 1. Навчання та підготовка медичних фізиків

Секція 2. Радіаційний захист

Секція 3. Біомедична інженерія

Секція 4. Інноваційні технології в медицині

В рамках конференції буде проведено Вебінар Ментальне здоров’я при надзвичайних ситуаціях в Україні: дослідження та рекомендації.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Реєстрація та прийняття тез завершено

Для студентів

Продовжено ранню реєстрацію: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 250 грн. та надіслати матеріали тез до 31 травня 2024 року  до 29 червня 2024 року до 31 липня 2024 року.

Регулярна реєстрація: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 350 грн. та надіслати матеріали тез до 1 вересня 2024 року.

Пізня реєстрація: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 450 грн. та надіслати матеріали тез до 12 вересня 2024 року.

Для громадян України

Продовжено ранню реєстрацію: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 500 грн. та надіслати матеріали тез до 31 травня 2024 року  до 29 червня 2024 року до 31 липня 2024 року.

Регулярна реєстрація: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 700 грн. та надіслати матеріали тез до 1 вересня 2024 року.

Пізня реєстрація: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 800 грн. та надіслати матеріали тез до 12 вересня 2024 року.

Для громадян інших країн

Рання реєстрація: зареєструватися, оплатити організаційний внесок у розмірі 50 євро та надіслати рукопис до 30 червня 2024 року до 31 липня 2024 року.

Пізня реєстрація: зареєструйтеся, сплатіть організаційний внесок у розмірі 70 євро та надішліть рукопис до 12 вересня 2024 року.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ 2024

До відома учасників конференції

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (онлайн-формат).

Форми участі: дистанційна доповідь (доповідь та включення рукопису до збірника матеріалів конференції; технічний супровід забезпечується організаторами конференції); заочна участь (надсилання рукопису та включення його до збірника матеріалів конференції); учасник (слухач). Всі учасники мають можливість надати рукопис для включення його до збірника матеріалів конференції. Три найкращі молодіжні доповіді будуть відмічені спеціальною відзнакоюЛікарям, які роблять дистанційну доповідь нараховується 30 балів безперервного професійного розвитку (відповідно до додатка 5 наказу МОЗ України від 22.02.2019 р. № 446 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”).

Реєстрація

Організаційний комітет пропонує доповідачам конференції (мешканцям Києва) допомогу та технічний супровід під час дистанційної доповіді. Для цього необхідно доповідачам (мешканцям Києва) надіслати повідомлення на електронну пошту rb@knu.ua або radbez@gmail.com. щодо надання їм технічного супроводу і ми з ними зв’яжемось для узгодження деталей.

Редакційна колегія наукового збірника після розгляду надісланих матеріалів, передає рукописи на незалежне рецензування та залишає за собою право вилучити матеріали, що не відповідають тематиці конференції або вимогам, змінити форму представлення доповіді або запропонувати іншу секцію. Всі учасники отримають міжнародний сертифікат.

Організаційний внесок включає програму, посилання на науковий збірник матеріалів конференції у цифровому форматі та міжнародний сертифікат.

Проєкт програми  буде представлено 18 вересня 2024  року.

Реквізити для оплати організаційного внеску

Публікації

Після проведення конференції на сайті буде розміщено науковий збірник матеріалів конференції  “Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології” (у цифровому форматі). Планується подання документів для включення збірника до наукометричної бази  Web of Science. Робочі мови конференції – українська, англійська. Подані рукописи будуть включені до збірника після проведення незалежного рецензування, отримання позитивної рецензії та за умови, що принаймні один з авторів зареєструється для участі у конференції та сплатить організаційний внесок.

Вимоги до оформлення публікацій конференції

Архів матеріалів конференцій

Якщо у вас є питання щодо конференції, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном +38(044)521-32-84, 098-599-25-29 або електронною поштою rb@knu.ua, radbez@gmail.com.

З повагою

Оргкомітет